Oferta dla firm

Profesjonalne szkolenia na podstawie obowiązujących przepisów

Oferta dla firm, skierowana jest do przedsiębiorców, którzy znając specyfikę zmieniających się przepisów, nieustannie dbają o podwyższanie kwalifikacji swoich pracowników. Zapewniając najwyższą jakość obsługi, oferujemy Państwu dogodne cenowo warunki współpracy, uwzględniające zachowanie najwyższych standardów szkoleń oraz elastyczność w zakresie terminu i miejsca szkolenia. Doświadczona kadra instruktorska, posiadająca przygotowanie merytoryczne, zakładające uwzględnienie najnowszych przepisów, z zaangażowaniem dba o skuteczność i wysoki poziom kursów.

Nasza oferta dla firm

Według obowiązującego rozporządzenia, które weszło w życie w sierpniu 2018 r. operatorzy wózków widłowych, posiadający uprawnienia imienne, będą zobligowani do wymiany ich, najpóźniej do końca 2021 r. Aby płynnie przejść przez proces dostosowywanie kwalifikacji pracowników do obowiązujących wytycznych, warto skorzystać z oferty profesjonalnych szkoleń na wózki jednojezdniowe, zgodnych z wytycznymi UDT. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, przedstawiamy elstyczne warunki współpracy, uwzględniające możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie Państwa firmy oraz w godzinach jej funkcjonowania. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt szkoleniowy, co również wpływa na wysoką zdawalność u naszych kursantów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z obsługi wózków widłowych zaprocentowało wiedzą nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną, którą chcemy przekazać pracownikom Państwa firmy. Zdanie egzaminu przed komisją UDT, który organizowany jest w naszej siedzibie, to tylko potwierdzenie kompetencji, jakie nabędą uczestnicy szkolenia. Wymiana doświadczeń, dbałość o indywidualne podejście do kursantów oraz atrakcyjne warunki finansowe, jakie Państwu oferujemy stanowią nieodłączne atrybuty naszej działalności. Rozwijając kompetencje i pogłębiając wiedzę, oferujemy solidne podstawy i wnikliwie zgłębione szczegóły. Szkolenia, które organizujemy stanowią profesjonalnie przygotowaną ofertę, która uwzględnia konieczny dobór materiałów, nowoczesny sprzęt oraz komfortowe warunki pracy. Zachęcamy, aby zapoznać się z naszą ofertą.

Najtaniej w Twoim mieście!

Nie wymagane prawo jazdy i badania psychologiczne. Rabaty dla grup zorganizowanych powyżej 3 osób oraz dla firm!

Certyfikat honorowany w całej Unii Europejskiej!

W tydzień zdobądź atrakcyjny zawód i dobrze płatną pracę!