O nas

W kilku zdaniach o naszej firmie

Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu operatorów wózków widłowych pozwoliło nam nauczyć się rozpoznawania Państwa potrzeb oraz specyfiki zmieniającego się nieustannie rynku pracy. Kursy na wózki widłowe z egzaminem państwowym oraz szkolenia dla osób, które posiadają uprawnienia, jednak stoją przed koniecznością złożenia egzaminu państwowego realizujemy z dbałością o każdy szczegół. Skuteczność jest dla nas najważniejsza, lecz jednocześnie dbamy o komfort uczestnictwa w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Nasi doświadczeni instruktorzy i wykładowcy dzielą się swoją wiedzą, indywidualnie podchodząc do każdego kursanta. Jesteśmy po to, aby służyć radą, wiedzą i doświadczeniem.

Co oferujemy?

Szeroka oferta kursów na wózki widłowe jednojezdniowe jest zgodna z wytycznymi Rozporządzenia, które weszło w życie 10 sierpnia 2018 r. a program nauczania, jaki realizujemy zatwierdzony został przez Urząd Dozoru Technicznego. Już na wstępie oferujemy dogodne warunki uczestnictwa, nie obarczając koniecznością przedstawienia badań lekarskich. Nie wymagamy prawa jazdy. Zachęcamy za to, aby poszerzać swoje kwalifikacje i zachęcać do tego znajomych. Atrakcyjne rabaty na szkolenia dla powyżej trzech uczestników. Oferta szkoleń uwzględnia dogodny dobór godzin i terminów zajęć, a zajęcia w ramach kursów II i III kategorii WJO odbywają się zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

Nasze doświadczenie, Państwa możliwości

Nieustanny rozwój i poszerzanie możliwości, jakie oferujemy Państwu w ramach kursów na wózki widłowe, to nowe możliwości. Po zdaniu egzaminu zaświadczenia są wydawane w trzech językach, honorowane są we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Wysoka zdawalność za pierwszym podejściem do egzaminu państwowego dowodzi zaangażowania i wkładu pracy, jakie wnosimy w Państwa rozwój i nabywanie kompetencji. Kursy na wózki widłowe to możliwość poszerzenia horyzontów, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, aby zdobyć wiedzę kompleksową, a jednocześnie przystępnie przedłożoną.

Najtaniej w Twoim mieście!

Nie wymagane prawo jazdy i badania psychologiczne. Rabaty dla grup zorganizowanych powyżej 3 osób oraz dla firm!

Certyfikat honorowany w całej Unii Europejskiej!

W tydzień zdobądź atrakcyjny zawód i dobrze płatną pracę!